Svět kolem mně 


Sen se muže splnit....


 Vždycky jsem si myslela že každý člověk je schopen změnit svět, stačí jen věřit v sebe, a následovat své vnitřní city. Cesta není lehká a hladká. Je plná pádů, vyčerpání, únavy, posmívání a nepřijetí. Ale jsou okamžiky úspěchu a vítězství nad svými strachy a slabostmi. Jsem moc ráda, že jsem našla svou cestu díky plátnu a barvám. Doufám a věřím že i umělkyně se štětcem v ruce může změnit nejenom sebe ale taky svět.

Tady jsem namalovala obraz jak měním při pomoci štětce a barev svůj pokoj v hezkou krajinu s řekou a čistým vzduchem.


Jak dát interiéru stručnost a eleganci bez změny nábytku.

1. Uspořádejte fotky na police v pokojích.
2. Nalepte plakáty své oblíbené rockové kapely
3. Zavěste velké ilustrované kalendáře.
4. Vytvořte si živý koutek (bonsai a klec s papouškem)
5. Pověste na zeď umělecký předmět - obraz. Klasická verze je olejomalba na plátně. Testováno časem.
🎨Portrét, krajina, žánrová kompozice zdůrazní individualitu interiéru, ukáže vytříbený vkus majitele. Vnese do bytu úplnost a dokonalost.
🎨 Autorské obrazy jsou malovány originální technikou barvami od Ladoga a Master Class.
🎨K obrazů se přiložen certifikát autentičnosti od autora
🎨Díla jsou podepsána umělcem.

Balení mých obrazů

 Příběh o tom, jak rajče a cibule podnítily vznik dvou zátiší.

Abych byla upřímná, nemám moc rád zátiší. Vezměte si například klasickou holandštinu s množstvím ovoce, zeleniny, nádherných luxusních věcí. No, podívám se, zvážím detaily, zhodnotím techniku ​​a dovednost. Ale to je vše. No, nemám pro ně duši. 

Tato nechuť k obrázkům pohárů, knih a jablek se přirozeně projevila i v mé práci.  Zátiší v mém portfoliu je vzácná věc, jako sníh uprostřed léta. Proto mě začalo zajímat, jak to dopadne, že se takový obrázek rodí.

Jednou jsem vařila večeři, ani jsem ji neuvařila, jen jsem dala na stůl zeleninu na salát. Rajčata jsou kulatá, světlá rolka, vzájemně se zvýrazňují. Cibule je silná, s jasným oslněním a studeným odstínem ve stínu, dávala na stole teplý reflex. Česnek dodal nádech lila. Něco jsem posunula, přidala solničku, nůž, sklenici, abych našla zábavný úhel. 

Zapletla jsem se do hry reflexů, stínů a světla natolik, že jsem si až po pár hodinách uvědomila, že jsem místo večeře připravila dvě plátna s podmalbou. Bylo by zajímavé vědět o historii jiných obrazů? 

Sledujte můj Instagram